Informacja, Oferta

W przypadku nasunięcia się jakichkolwiek pytań dot. naszej oferty zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania i spotkamy się z Państwem.

Kontakt

Plus Tour przewozy turystyczne
Przemysław Michałus
ul. Dobrej Wróżki 8
92-626 Łódź

eTelefon, e-mail (2)

Tel: + 48 694-303-262

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Plus Tour Łódź: O firmie – przewozy pracowników, transport osób

Firma Plus Tour – przewozy turystyczne, swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku. Od samego początku powstania, prowadzimy przewozy turystyczne na terenie kraju i zagranicy – wynajem busów i autobusów. Jesteśmy licencjonowaną firmą transportową, posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury, która uprawnia do przewozu osób w kraju i za granicą. 

Prowadząc działalność na niewątpliwie wymagającym rynku usług transportowych i turystycznych jakim jest Polska, mamy przede wszystkim na uwadze zadowolenie Klientów oraz dobry wizerunek firmy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i osób prywatnych, wykonujemy przewozy osobowe dla zorganizowanych grup na różnego rodzaju szkolenia, wyjazdy firmowe i prywatne na terenie całego kraju i za granicą. 

Budując naszą firmę, od samego początku postawiliśmy na maksimum bezpieczeństwa naszych pasażerów oraz ich komfort, dzięki czemu zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów. Mimo iż jesteśmy stosunkowo młodą firmą, możemy śmiało się pochwalić dużą grupą zadowolonych i często powracających zleceniodawców, o czym świadczą liczne podziękowania i wystawione referencje. Lista naszych stałych klientów jest już bardzo pokaźna, należą do niej zarówno instytucje publiczne, państwowe jak i prywatne często świadczymy usługi dla dużych biur podróży oraz prywatnych firm jak i osób indywidualnych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez początkowe lata naszej działalności w usługach transportowych, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dostosować je do życzeń najbardziej wymagających klientów.

PlusTour oferuje Państwu przewóz osób komfortowymi, nowoczesnymi, a przede wszystkim bezpiecznymi busami, autobusami i minibusami. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie oraz w najnowszą nawigację satelitarną GPS. Dzięki systemowi GPS nie tracimy czasu na szukanie danej miejscowości, ulicy, oszczędzając tym samym czas Naszych Klientów. Sprawność naszych pojazdów jest stale monitorowana dzięki najnowszej technologii w naszych samochodach oraz sprawdzana przez naszych pracowników i potwierdzana regularnymi przeglądami technicznymi. Dzięki czemu nasze busy i autokary są zawsze sprawne, zadbane i czyste oraz zawsze gotowe do drogi, bezpieczeństwo i komfort naszych Pasażerów są naszym priorytetem. 

Na poszczególnych zakładkach naszej strony możecie się Państwo zapoznać ze szczegółami naszej oferty na wynajem busów, wynajem autobusów i wynajem minibusów. W zakładce galeria i nasze pojazdy, znajdziecie Państwo galerię zdjęć naszych busów i autobusów oraz ich pojemności. 

Ze względu na zróżnicowany poziom świadczony przez nas usług, ceny kalkulujemy indywidualnie dla każdego zlecenia na podstawie przejechanych kilometrów. Dzięki umieszczonym na naszej stronie formularzom możemy wykonać dla Państwa wycenę kosztów, w tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na górze strony Zapytanie Ofertowe. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji cen wynajmu busa czy autobusu - w zależności od długości trasy bądź wynajmie kilku pojazdów jednocześnie. Naszym stałym Klientom zapewniamy zniżki lojalnościowe. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Miło nam będzie gościć Państwa w gronie naszych stałych klientów. 

 
Z wyrazami szacunku,
Plus Tour – przewozy turystyczne

W naszej ofercie polecamy:

  • przewóz osób w małych grupach na wycieczki, konferencje, szkolenia, uroczystości, spotkania, imprezy, pielgrzymki, wydarzenia sportowe, koncerty

  • transport osób w dużych grupach na wycieczki, pielgrzymki, wydarzenia sportowe, koncerty

  • wynajem busów, wynajem autobusów, wynajem minibusów przewóz osób w miejscu wypoczynku do miejsc odwiedzanych w trakcie pobytu wczasowego, dowóz pracowników do pracy w miejscu realizacji projektów

Za nami przemawia:

  • bezpieczeństwo - jest dla nas priorytetem, przewóz osób wiąże się z zachowaniem zwiększonej ostrożności

  • opieka kierowców - podczas drogi, kierowca bierze odpowiedzialność za transport osób i wyraża gotowość do udzielenia wszelkiej pomocy

  • doświadczenie - obejmuje zarówno przewozy krajowe, jak i przewozy zagraniczne

  • nowoczesna flota - posiadamy samochody o wysokim standardzie wygody i bezpieczeństwa, które poddawane są regularnym przeglądom